Čtvrtek, 30 března, 2023
aktualne

Znáte „Hvězdné nebe“? Světelná vlákna a hra světel navodí dokonalou atmosféru u vás doma, venku i ve firmě

Mít možnost zapnout osvětlení, které vám bude nadmíru příjemné, bude ve vás navozovat pocity klidu, pohody, budete u něj moct relaxovat, ale také si povídat, číst si a podobně, je velmi užitečné. Právě k takovým patří Hvězdné nebe. Můžete jej použít nejen v soukromí domova, ale hodí se i do veřejných prostorů, kde bude dělat radost a příjemné prostředí vašim zákazníkům.

Osvětlovací dekorační prvek Hvězdné nebe

Většina z nás při pohledu na světelná vlákna ihned ví, kde by je bez váhání instalovala. Hvězdné nebe je ideální pro využití do obývacích pokojů, do ložnice, ale také do studentského pokoje, kde budou náctiletí rádi za intimní osvětlení, také na terasu, kde nebude působit světlo rušivě klidně po celou noc.

Instalace je vhodná i do míst, kde poskytujete lidem své služby. Máte masážní salon, lidem poskytujete služby sauny, provozujete kino sál nebo třeba vlastníte restaurace s terasou nebo zahrádkou? Tady všude můžete světelná vlákna bez obav použít.

Dokonce se dají umístit i do vlhkých prostředí či dokonce vody, a to díky tomu, že samotný LED zdroj se dá umístit do vodotěsné krabičky. Chcete mít zajímavě osvětlené jezírko nebo třeba bazén? Právě jste našli skvělou možnost.

Praktické sady a role od Ampul.eu

Aby vám šla práce od ruky, můžete u Ampul.eu koupit praktické sady, které ušetří vaši práci se stíháním, nebo celé role. Zdroje jsou převážné RGB + W, čili barevné plus čistě bílá. Co se týče ovládání, lze zvolit RF ovladač nebo Bluetooth.

Ampul.eu vám světelná vlákna v případě zájmu i namontuje. Stačí, abyste to uvedli při vyplňování objednávky do kolonky „montáž“.

Hvězdné nebe jistě sklidí úspěch i u vás. Pokud jej koupíte a namontujete, jistě budete spokojeni a hojně jej využijete.

pr článek

Další články autora